Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luta - Ku Ti Gjej Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Me jan lodhur syt
Asgje nuk po shoh
Shpirt o tash pa ty
As veten se njof 2x

CHORUS:
Ku ti gjej moj ku ti gjej
Ata syt e tu
Kjo vetmia me mundon
E un prap te du 2x

Loti se pret lotin
Kush po me qetson
Ku eshte fjala jote
Thojshe se me don

CHORUS:
Ku ti gjej moj ku ti gjej
Ata syt e tu
Kjo vetmia me mundon
E un prap te du 3x

Ky tekst u dërgua nga Nosidra


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 14/05/2012


Më Shumë Këngë Nga Luta:


Komente 0


Luta - Ku Ti Gjej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Ti Gjej".
3. Video është e këngës "Ku Ti Gjej", por nuk këndohet nga Luta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.