Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  14
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Lyra është një produksion shumë i njohur. Produksioni Lyra janë një produksion shumë profesional nga Mitrovca të cilët kujdesen për realizimin e këngëve të shumë këngëtarëve. Kryesisht janë realizues të këngëva popullore por edhe zhanreve të tjera. Në vitin 2013, Produksioni Emra & Produksioni Lyra publikojnë albumin "Top Emra Dhe Lyra"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Produksione Të Ngjashme:

Kastrati

Zico Company

Oltioni

5 Stars

Produksioni Ximi

Palma Gjilan

Melosi

Produksioni Ardi

EMF Creative

Blero Ent

Tags: Lyra


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet