Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lyra Basha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Lyra Basha është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2002, Lyra Basha & Nita Grubi marrin pjesë në PoliFest Kids 2002 me këngën "Lule Lule"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Albina Sinani

Fortesa Berisha

Erda Bullaku

Vesa Kiseri

Era Saraçi

Shejla Sylejmani

Aulona Deshishku

Blorentina Morina

Xhesuida

Nea Hamza

Tags: Lyra Basha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet