Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Lyric Master

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  520
 • Emri i Vërtetë:
 • Lavdim Brajshori
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Lyric Master është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Producenti dhe kengetari nga Prishtina Lavdim Brajshori, njihet si Lyric Master. I pershtatej ky emer sepse tekstet i shkruan mjeshterisht. Ai filloi te merret me muzike qysh ne moshe te re. Degjohet shume nga moshat e reja dhe vlen te permendet vokali, zeri i embel i tij dhe menyra e te kenduarit me ndjenja thuajse vete jeton ne tekstet qe vete i kendon. Vlen te permendet se nuk ngjason me ndonje artist tjeter, pra me nje fjale eshte unik. Vepri...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

130 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtareAsaj (2013)

Filloj Misioni (2011)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (11)

17
2
6
0
10
15
0
0
0
0
12

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Mozzik

2Ton

Capital T

Majk

Getinjo

Stresi

Ermal Fejzullahu

Ardian Bujupi

Olen Cesari

Pirro Çako

Tags: Lyric Master, Lavdim Brajshori


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet