Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Së Shpejti Vjen Bashkëpunimi Ndërmjet Lyric Master Dhe B-Genius


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
[16-09-2014]
Në muajt e nxehtë të verës, konkretisht në muajin Korrik, u përfol shumë për një bashkëpunimin te mundshëm ndërmjet Lyric Master dhe këngëtarit nga Gjilani, B-Genius.

Vetë Lyric Master shpërndau një foto në profilin e tij zyrtar duke njoftuar se shumë shpejt do vijë kënga me videoklip në bashkëpunim me B-Geniusin.Mësuam se kënga titullohet 'Pom Smun' dhe me sa duket, angazhimet e shumta të dy artistëve e shtynë këtë projekt deri në muajin Shtator.

Kënga pritet të lansohet gjatë ditëve në vazhdim dhe "Pom Smun" do jetë një këngë ritmike.
 (Teksteshqip.Com)

      Lyric Master & B-Genius - Pom Smun [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: shkelqimr
Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet