A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Lyric Master - Don't Stop Now


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

27/10/2012

2012-10-27T17:22:49

|| i'm comming now ||

Kuurr Maa Miir Sjjomm Kaan...
As nuuk Koo Mee Kaan...
LYRIC...LYRIC comming here...

Dont Stop Baby -X4
Yyeeaaahh
DOnt stop Baby -X4

Kjo NAt explodon...
Gjithqkka Miir Oshtt Tuu Nii...
Kuur Joom Un Mee Ty...
E dii Skka MonnOtonni...

Moos U Naal...
Weechh Kccee
Moos Ta nin ee ti kkcee
Muzzik Zgjedheem Atjee
PPoo Veqq Riin Me ni Veen

Baby Dont stop

Bone Ngat meje edhe ni haap
afrohu ti maa ngaat
mee stilin ton shum te qaart...
See weecchh Tii Diin Mee Dridhh
See Weechh Tii dinn Mee siill
see Tii Je e jemmja
sskii Nevooj peer nnaaj kshillë...

Doonnt Stoopp Babby -X4
yee-yee-yeaah
Dont stop babyy -X4
Yee-yee-yeaah

Doont stop baby...


Lyrics submited by Dd!!eellzza
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019