Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Lyric Master - Fundi I Miqesis  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  33

Komente

3 🔥

22/05/2012

2012-05-22T04:59:00+00:00

Kjo eshtë nata fundit qe dot jemi bashkë
Do ti them shum gjera qe kurr nuk ti thash
Do ta hapi zemren si kurr me parë
Edhe nese ty të dukem i mar
Ee sonte ndarja neve po na troket
Ka ndryshu gjithshka
Vetem fundi po na pret..

Vallzon ti e vallzoj unë
Sonte per ne nuk ka gjumë
Vuaj une e ti po qanë
Se kjo mbramje po na ndanë
Vallzon ti e vallzoj unë
Sonte per ne nuk ka gjumë
Vuaj une e ti po qanë
Se kjo mbramje po na ndanë

Gjdo fillim ka fund
Gjdo fund ka arsyje
Sonte i erdhi fundi i ksaj miqësie
Doren ma shtrengove e dishka me thee
Se ky qenka fillimi i dashuris tonë ee
Jeta me ndryshoj vetem për një natë
Mbaroj miqësia Filloj dashuri e gjatë

Vallzon ti e vallzoj unë
Sonte per ne nuk ka gjumë
Vuaj une e ti po qanë
Se kjo mbramje po na ndanë
Vallzon ti e vallzoj unë
Sonte per ne nuk ka gjumë
Vuaj une e ti po qanë
Se kjo mbramje po na ndanë

Kaloj një pjesë e rinisë
Po kalojnë rastët e shoqërisë
Ne se bashku kemi jetuar
Tash ne po ndami jemi shum tpikëlluar

Vallzon ti e vallzoj unë
Sonte per ne nuk ka gjumë
Vuaj une e ti po qanë
Se kjo mbramje po na ndanë
Vallzon ti e vallzoj unë
Sonte per ne nuk ka gjumë
Vuaj une e ti po qanë
Se kjo mbramje po na ndanë


Ky tekst u dërgua nga Albu
Më Shumë Këngë Nga Lyric Master:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet