Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lyric Master - Filloj Misioni

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Filloj Misioni".
3. Video është e këngës "Filloj Misioni", por nuk këndohet nga Lyric Master.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lyric Master - Filloj Misioni  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  33

Këngë e albumit:

"Filloj Misioni"

Komente

4 🔥

23/09/2011

2011-09-22T23:07:42+00:00Eh, qe nje koh te gjat jom tu mendu
Misionin e dashuris me ty me fillu
Erdh ky moment qe shum e endrrum
Qe sa koh dashurin si lypsar e kerkum

Sonte ne prishtin ne nje diskotek
Dola me shoqni kur t'pash deshta me vdek
A osht shkruar apo rastesi
Gjithmon me vin nga pas dy syt e tu te zi

Krejt syt e n'ty e ti syt ne mu
Tani ka ardh koha per me te than une te du
Ju afrova ngadal si nje gentleman
Isha shum me fat, sonte ish nata jem

Ref:2x
Eja te vallzojm le te digjet bota
E ndjeva veten mbret kur m'the jam e jotja
Vallzo mos u ndal le te digjet nata
S'dua te mungojn puthjet tona t'zjarrta

Je qdo nat n'mendime tmija dashuria e vertet
Qe me vite kam kerkuar vetem tek ti e kam gjet
Je si engjull e ombel si chokolat
Me ty po du me kalu jeten, e jo veq nje nat

Gjdo avantur t'jetes me ty du me shiju
Qe un me kan me ty e ti gjithmon me mu
kom shum vetbesim edhe shpres n'ket jet
Se nuk je veq enderr, po je e vertet

Krejt syt en ty e ti syt ne mu
Tani ka ardh koha per me te than te du
Ju afrova ngadal si nje gentleman
Isha shum me fat, sonte ish nata jem

Ref:2x
Eja te vallzojm le te digjet bota
E ndjeva veten mbret kur m'the jam e jotja
Vallzo mos u ndal le te digjet nata
S'dua te mungojn puthjet tona t'zjarrta

(kusha):
Me endje flej veq ty te endrroj
Sepse vetem ne endrra po mund te takoj
Kam shum vetbesim edhe shpres ne ket jet
Se nuk je enderr, po je e vertet

ref:2x
Eja te vallzojm le te digjet bota
E ndjeva veten mbret kur m'the jam e jotja
Vallzo mos u ndal le te digjet nata
S'dua te mungojn puthjet tona t'zjarrta


Ky tekst u dërgua nga  CheraM   Lyric1
Më Shumë Këngë Nga Lyric Master:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet