Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lyric Master - Me Kerkon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Un e di zemer qe gjithmon
Kemi menduar t`jetojm bashk
Ndodhi diqka e papritur
Dhe u ndam si per nje qast

Se kam ditur se po shkonn
Tani e kuptova se ti me dashuron
Ooh,Se kam ditur pse po shkon
Tani e kuptova se ti me dashuron

Ref 2x
Ti prap me kerkon se me dashuron
Ti tash po jeton dot nuk me harron
Ti prap me kerkon se me dashuron
Ne jemi nda,Lamtumir pergjithmon

Pa kuptim kaloj qdo gje
Koha jon s`kthehet me
Nuk e di ti pse ike
Nuk mendove per asgje

Se kam ditur se po shkonn
Tani e kuptova se ti me dashuron
Ooh,Se kam ditur pse po shkon
Tani e kuptova se ti me dashuron

Ti prap me kerkon se me dashuron
Ti prap me kerkon se me dashuron
Ti prap me kerkon se me dashuron
Ti prap me kerkon se me dashuron

Ti tash po jeton pa mua pergjithmon
Ka kalu ajo koh tash esht shum von
Nuk jemi me bashk nuk te dua me
Ti prap me kerkon se me dashuron

Ti prap me kerkon se me dashuron
Ti prap me kerkon se me dashuron
Ti prap me kerkon se me dashuron
Ti prap me kerkon,LAMTUMIR PERGJITHMON


Ky tekst u dërgua nga  EnnisaaAG


Nuk kemi video për këtë këngë.


Lyric Master
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/09/2011


Lyric Master - Me Kerkon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Kerkon".
3. Video është e këngës "Me Kerkon", por nuk këndohet nga Lyric Master.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lyric Master:


Komente 0