Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lyric Master - Si Te Harroj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  273

Rri i ulur dhe mendoj
S'jetoj jeten pa ty nuk di si t'ja bëj
Sa veshtir Zot qenka me vazhdu jeten para
Kur ajo s'osht me mu un s'jam si perpara

2x:Bukuria zemer mori kahje tjeter
Dashurija jon u be këng e vjeter

Se e di ku gabuam (gabuam)
Njeri tjetrin sa shum e lenduam (lenduam)
E kerkoj nje rrug pa lot
Por gjith kohen kam qare e sho qe osht e kot

REF:2x
Si te harroj kur qdo gje me kujton ty
Si te harroj zemer kur s'du me nejt pa ty
Si te harroj t'lutem ndihmom te harroj
Si te harroj ty tjeter s'mund te'dashuroj

2
Ndjenjen time nuk e kuptove
Ndjenen time ...asnihere se qmove
Shpirtin me ma dhon un s'kerkova
Gjithqka te shkoj mir per ne u mundova

I heshtur te dua s'di a me degjon
Kur m'kaplon vetmia zemra n'ty mendon
Kalova shum koh me tyqdo her ma shum te deshta
U thy diqka mes nesh ndjej dhimbje pa ty un mbeta

Se e di ku gabuam (gabuam)
Njeri tjetrin sa shum e lenduam (lenduam)
E kerkoj nje rrug pa lot
Por gjith kohen kam qare e sho qe osht e kot

Bridge:
Se di qysh me t'harru kur gjithqka m'kujton ty
Mos kerko asniher me t'harru se nuk kam më fuqi

REF:2x
Si te harroj kur qdo gje me kujton ty
Si te harroj zemer kur s'du me nejt pa ty
Si te harroj t'lutem ndihmom te harroj
Si te harroj ty tjeter s'mund te'dashuroj

Si te harroj kur qdo gje me kujton ty
Si te harroj zemer kur s'du me nejt pa ty
Si ta harroj o zot ndihmom ta harroj
Si ta harroj kur s'mundem pa të


Ky tekst u dërgua nga  EnnisaaAG   vivakosovaLyric Master
Renditja: Top 200
Publikimi: 24/03/2012


Lyric Master - Si Te Harroj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Te Harroj".
3. Video është e këngës "Si Te Harroj", por nuk këndohet nga Lyric Master.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Lyric Master:


Komente 22