A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Lyric Master - I Pavlefshem


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  16

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/02/2013

2013-02-10T10:55:58

Jam i lodhur pa mas , nga pritjet tua t`kota
Kam deshir qe ne ket jet , te jem pjes e jotja
Portreti yt , ne engjull me esht shendrruar
Zemra e ndar ne dysh , pres per tu bashkuar
Si nuk e kupton , se aspak se kam let
Nuk dua tjeter femer , zemra ime veq ty po te pret

Ref2x
I pa vlefshem nuk dua te mbes
I pa vlefshem deri ne vdekje te pres
I pa vlefshem gjithmon dua ta kem Nje person si tii

Kur te pash per her te par, beje pjes ne endrren time
Krejt fuqin ti ma ke marr, po jetoj veq n'mendime
Qdo fjal qe e ndegjoj, tingellon si emri yt
Se di qfar po ndodh me mua, situata po me mbyt
Si nuk e kupton , se aspak se kam let
Nuk dua tjeter femer, zemra ime veq ty po te pret

Ref2x
I pa vlefshem nuk dua te mbes
I pa vlefshem deri ne vdekje te pres

I pa vlefshem gjithmon dua ta kem Nje person si tii


Lyrics submited by  4rlind
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019