A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Lyric Master - Te Dua Pa Arsye


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  13

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/05/2013

2013-05-11T20:41:53

Song from the album:

"Asaj"


Ishte koha kur t'njoha ty
Tash jemi 1 nuk jemi dy
Ti e ndriqove jeten time
Dhe u bere jeta ime

E veqant krejt boten me ma fal se dua
Tjeter Kon perveq teje se dua
As nuk e menoj qe naj her t'jem larg teje
Vetem tjem afer teje dhe t'jesh ti afer meje

Jeten me ty ta kem
Me ty te jem
Un po ta them
Ate qe ndjej

Jet me ty te kem
Me ty te jem
Un po ta them
Qe te dua

Refreni2x
"Te Dua Te Dua"

Te dua pa arsye
Sa nata me yje
Te dua pa arsye
Sa nata qe ka yje

Tani qdo gje po na bashkon
Pa ty jeta osht monoton
Ishe pjesa e jetes time
Dhe u bere jeta ime

E veqant krejt boten me ma fal se dua
Tjeter Kon perveq teje se dua
As nuk e menoj qe naj her t'jem larg teje
Vetem tjem afer teje dhe t'jesh ti afer meje

Jeten me ty ta kem
Me ty te jem
Un po ta them
Ate qe ndjej

Jet me ty te kem
Me ty te jem
Un po ta them
Qe te dua

Refreni2x
"Te Dua Te Dua"

Te dua pa arsye
Sa nata me yjee
Te dua pa arsye
Sa nata qe ka yje

Jeten me ty ta kem

Un po ta them
Ate qe ndjej

Jet me ty te kem

Un po ta them
Qe te dua

Refreni2x
"Te Dua Te Dua"

Te dua pa arsye
Sa nata me yje
Te dua pa arsye
Sa nata qe ka yje


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019