A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Lyric Master - Fshima Lotin  (Feat. Mixeri)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/05/2013

2013-05-11T20:41:53

Featuring

Mixeri

Song from the album:

"Asaj"


Sa shpejt erdhi kjo dit e veshtir,
Sa te leht e pate tme thoje lamtumir,
Sot i kujtoj ditet qe kaluam bashk
Sa t'lumtur ishim,ku jemi ne tash,
Vetmia po me mbyt,trishtimi po me tret,
Shpirti po me qan,e zemra ty po t'therret,
Kthehu pran meje dhe qendro
Ket deshir tlutem ma plotso

REFF
Edhe nje her po du me t'pa
Se gjdo nat me lot kom qaaa
Edhe nje her ti fshima lotin nsy
Thuajj te dua vetem tyy.

Dikur me thoje qe te dua vetem ty
Dikur me thoje do jemi gjithmon te dy,
Pse ike ti nga un nga qe te desha shum,
Apo gjete nje me te mir sesa un,
Vetmia po me mbyt,trishtimi po me tret,
Shpirti po me qan,e zemra ty po t'therret,
Kthehu pran meje dhe qendro
Ket deshir t'lutem ma plotso

REFF
Edhe nje her po du me t'pa
Se gjdo nat me lot kom qaaa
Edhe nje her ti fshima lotin nsy
Thuajj te dua vetem tyy.


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019