A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Lyric Master - Mos M'thirr  (Feat. Arber Zeka)


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  47

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/08/2014

2014-08-10T20:18:17

Music & Lyrics:

Lyric Master

Lyrics:

Arbër Zeka

Video Production:

Riza Production


Refreni2x
Mos m'thirr,
Se spo du me t'pa.

Spo du me ni për ty
Kurrë mo,kurrë mo.

1
Vjen m'lut si për herë t'parë,
Po ska fjalë mo ,nuk ka fjalë mo.
Mes neve krejt ka ndryshu gjithçka,
Krejt ti don mi pas,krejt ti don mi pas.
Qysh jena kon na...

Po kurgjo nuk ka mo,as ska me pas mo,
Mo si si na-a-a-aa.
E ti mos u mundo moo,
Se ska sen mo, ska sen mo.

Refreni2x
Mos m'thirr,
Se spo du me t'pa.
Spo du me ni për ty
Kurrë mo,kurrë mo.

2 Arberi
Mo nuk i dua,
Thirrjet veprimet tua,
Për mu je e huaja,po po e huaja.
Bashkë me ndjenjat që t'i pata fal,
Dashninë qe ta kom dhon,dikush tjetër e ka marr yeeah.

E tash çdo fjalë me ty osht e tepërt,
Kujtimet e mira le t'mesin kujtim i vjetër.
Po ta lo këtë mesazh
Osht i fundit për ty,
Dikur jemi kon bashkë e tash gjithçka u kry.
Mos m'thirr mo...

Refreni2x
Mos m'thirr,
Se spo du me t'pa.
Spo du me ni për ty,
Kurrë mo.

Bridge
Ka kalu ajo kohë(ka kalu)
Jo mo s'muj me tu kthy (s'muj me tu kthy)
M'fal s'muj me kon me ty(me ty)

Refreni2x
Mos m'thirr,
Se spo du me t'pa.
Spo du me ni për ty,
Kurrë mo.


Lyrics submited by deeluxx
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019