Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lyric Master - Sjena Kon Na Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

e ke vrejt edhe vet
si qysh kena kaluu..
e din ti sa shum jam munu
se jo moo nuk shkon ti sje me mu
fajin kush e ka shum mir u kuptu

shum ma mir
qe mo nuk jena bashk
nuk ja vlen tkalumen me kthy prap
oooo

per njoni tjetrin sjena kon na
vec kot jena munu
ooooo
ja kena vetit qefin na
kishim diko me na shku 2x


se kom dit duron
njo si un me meritu


Ky tekst u dërgua nga ehhLyric Master
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/05/2016
Festivali: Celësi Muzikor 10


Lyric Master - Sjena Kon Na
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sjena Kon Na".
3. Video është e këngës "Sjena Kon Na", por nuk këndohet nga Lyric Master.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lyric Master:


Komente 0