Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lyric Master - Dallojna

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dallojna".
3. Video është e këngës "Dallojna", por nuk këndohet nga Lyric Master.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lyric Master - Dallojna  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.8 / Votuan:  8

Komente

Asnjë Koment

04/08/2017

2017-08-04T15:00:16+00:00Jom tu pas qef me ty me bo qef
Me kon gjith mir pavarsisht qa kom nxhep
Larg problemev sharjev ndarjev sene qe shkaktojn mllef
Du me kon veq me ty happy thjesht ni dashni t'sinqert

Edhe 100 vjet jom i njejt
Ndjenjat s'ftofen
Veq shtrengoma njonen dor
Me tjetren e sundojna boten
Sa m'pelqejn fjalet e tua
N'sy mu kur mi thu,
Je motivi jem kur fol
E veprat lemi mu

Kurgjo skom harru prej qa kena kalu
Prej kohes qe su pam
Veq ma shum jom ka t'du
Ka shum tjera qe m'presin
Po veq ti m'terhjek
Po ka shum tjera qe mprekin
Po un veq ty du me t'prek

Refreni2x
E di qe krejt kan qef mu bo si na
Na dy dallojna na dy dallojna

2
Heren e par kur t'fola ma bone spo t'njoh
Heren e dyt kur t'pash ti kishe nuk po t'shoh
Shum mir ndjenjat mi kuptove tu menu qe me mu e ki let
Vlen me cek heren e 3t kur te un erdhe vet

Jena shpirta binjak ky sen nuk mohohet
Nisja nije zemren mos i ngo qa thojn shoqet
Mos m'le me ik prej dores mos e hup qa o e jotja
Je ni person per boten ama per mu krejt bota

S'ta fali veq zemren ta fali krejt trupin
Un ty ta di vleren edhe kurr nuk t'hupi
N'qfar gjendje m'ke pru ti se di a pe vren
Veq ton jeten me t'kushtu rreshta per ty ja vlen

Refreni2x
E di qe krejt kan qef mu bo si na
Na dy dallojna na dy dallojna


Ky tekst u dërgua nga Shabanii
Më Shumë Këngë Nga Lyric Master:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet