Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lyric Master - Koha Na Ka Nda

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Koha Na Ka Nda".
3. Video është e këngës "Koha Na Ka Nda", por nuk këndohet nga Lyric Master.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lyric Master - Koha Na Ka Nda  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

14/12/2019

2019-12-14T15:00:06+00:00X2REF
Tash koha na ka nda
E kena pa na dy
Edhe nese dojna prap
Jo
S’mujna vone u bo u thy!

Sa here qe t’menoj
Ty prap jom ka t’du
Sa here qe t’harroj
Ti prap je mrena n’mu
E di kom pas faj amo edhe ti ke pas
E lshum njoni tjetrin pa kurgjo su dasht
Krejt fjalt qka ti kom thon une mbrapsht i kisha kthy
Kom vujt si asnihere se t’kom lendu un ti
X2REF
Tash koha na ka nda
E kena pa na dy
Edhe nese dojna prap
Jo
S’mujna vone u bo u thy!

Qdo vend qe eci edhe frym kur marr
Ta nij zonin n’zemer si heren e pare
Ti menon qe un rrej kur thom qe ty t’kujtoj
Ti ke ik prej meje dhe prej teje ika
Krejt t’mirat qe i ndertum i prishum per dy dakika
I kom fol at’her e din mir ti
Veq hija jote m’ka met n’kry tash
Po rri n’vetmi
X2REF
Tash koha na ka nda
E kena pa na dy
Edhe nese dojna prap
Jo
S’mujna vone u bo u thy!

18

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Lyric Master:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet