Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lyrical Son - High Medet High

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "High Medet High".
3. Video është e këngës "High Medet High", por nuk këndohet nga Lyrical Son.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lyrical Son - High Medet High  (Feat. Real 1)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  15

Këngë e albumit:

"Recept"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Real 1

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00(Excuse me while I light my spliff)

Hook:
Baby roll me ganja, feelin' so good from the marihuana
Baby taste so sweet, (it's all I need, it's all I need)
Baby roll me ganja, feelin' so good from the marihuana
Baby taste so sweet, (it's all I need, it's all I need)

1st verse (Lyrical Son):
Qona n'mengjes, e menzi nuk pres,
e dhezi ni spliff tmir, mos me pas mo stress
bari i mir, lara lara, sensimillia, pa fara
E nese tkan thon qe tbon dom,
(WHAT?) se besom, tkan rrejt
e ngreh sidomos kur je e lodht,
e gips don me flejt
Je me femen n'pllazh (rrollite)
po tbon masazh (smokite)
Ngrehe deri nfund, ngrehe edhe do,
bire edhe njo, deri ska mo
(ohh la la la) kom huq krejt, e spe di ku jom nis
(ohh la la la) jom bo shum gips me bari t'shqipnis

Hook:
Baby roll me ganja, feelin' so good from the marihuana
Baby taste so sweet, (it's all I need, it's all I need)
Baby roll me ganja, feelin' so good from the marihuana
Baby taste so sweet, (it's all I need, it's all I need)

3rd verse (Lyrical Son):
I'm smokin' weed while I'm crusin' on the block
The police on me way, I'm so paranoid, they stop
My car is filled up with smoke
Officer this is not (??)
So better leave us alone, give us a break
Let us get stoned, lose the hate
all I wanna do, is just to get high,
party all night with the la la la

Hook:
Baby roll me ganja, feelin' so good from the marihuana
Baby taste so sweet, (it's all I need, it's all I need)
Baby roll me ganja, feelin' so good from the marihuana
Baby taste so sweet, (it's all I need, it's all I need)


Ky tekst u dërgua nga Enes   MCtringi
Më Shumë Këngë Nga Lyrical Son:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet