Më mbaj mend (për 1 muaj)

Real 1

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  49
 • Emri i Vërtetë:
 • Ilir Zhita
 • Vendlindja:
 • Fushe Kosove 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 37 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Real 1 është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertete eshte Ilir Zhita dhe ka lindur Ne Kosove. Si fillim nis te bashkpunoj me DJ BLUNT. Repertorit te tyre i shtohen dhe disa bashkepunime me artiste te tjere si Vesa Luma, Tingulli 3nt, Fugaa, Skillz, D.o.g etj. Arti i ReaL 1 Dhe Dj Blunt gershetohet gjithnje e me shume dhe sot ata deklarojne se "Ne Jemi Nje". ReaL 1 shprehet se muziken e ben Dj Blunt ndersa ai vete merret eskluzivisht me tekstet e kengeve. Më datë 28 Dhjetor 2006,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Vëllai i

Zhita Jr.

Anëtar i grupit

Shaolin Gang

Ish-Anëtar i grupit

NR

Profili

Snapchat

Profili

Facebook

Komente

3 🔥Tululu (2019)

Classic G (2011)

N'beat Po (2009)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Milot Hasangjekaj

Barooti

Xhero

GT

Lil' Liri

Don Pizhi

Memli Krasniqi

Big Wolf

Mc Qoppa

Agon Amiga

Tags: Real 1, Real1, Real-1, Realone, Real Njo, Real Nji, Real Nje, Shaolin Gang, Dj Blunt, Blunt, Ilir Zhita


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet