A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Lyrical Son - I Re Pishmon


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  123

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/07/2016

2016-07-29T18:36:55

Këngë e albumit:

"Rapsodët N'rap T'sotit"


REF:
i re pishmon
i re pishmon u ktheve prap

i re pishmon
ke menu qe m'len ti, ki menu qe m'len ti

zemer para durve t'kisha majt un nonstop
kush e din far pune muj me lon per ty sot
be ma babe, give it to me shawtyy
bone ti per qefi
nuk e bojna tmadhe
e nese sillen afer hiq mos ja u tuf
mos i le spo du met fol ty kerkush
edhe nese t'folin t'folin per mu
kurgjo e re se moti folin per mu
uhh se din qysh mu kan fiksu mu buzt e saja
po du un mi shiju un buzt e saja
m'vjen me kap per beli
nuk menoj me kry mo du me lujt po kfjellna prap
zemer fajin fajin e ki ti
sot t'shoh ma anej kush e din
bile majem majem ti majem majem n'zemer

REF:
i re pishmon
i re pishmon u ktheve prap

i re pishmon
ke menu qe m'len ti, ki menu qe m'len ti

uhh sa e mir kur m'afrohet me at fustan
edhe belin kur e livrit
gjithmon bohet qe spo ma han han
uhh sa e mir pse po largohesh ti rri veq pak
vjen m'qon ti se ti din me dridh
pse pom dhez kur i bjen pishmon
un nuk vi nese se di a rri me ty
sikur po du met pa
veq mos e ndrro mendjen
si melodi qe ska kufi
kjo dashuni me mujt gjithmon met pas
veq mos e ndrro menen
lem me bo temen
menojn me bo perveti
kejt me dit kush je ti
mu thirr me ni mbiemer
ama mos e ndrro menen
lem me bo temen
e bojna na perqefi
une ta dho trupin
e ti ma fal zemren
ti falma edhe zemren


Ky tekst u dërgua nga L.MKartolina (3)

2019-05-27 18:47:03
Mos e ndrro menen
Lem me bo temen
E bojna na për qefi
Unë ta dho trupin
E ti ma fal zemrën
2017-12-19 09:03:03
uhh se din qysh mu kan fiksu mu buzt e saja
po du un mi shiju un buzt e saja
2017-11-09 06:05:47
lem me bo temen
menojn me bo perveti
kejt me dit kush je ti
mu thirr me ni mbiemer

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019