Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mac 10
Këngët (8)
Biografia
Komente (0)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Mac 10 është një këngëtar. Ani a.k.a Mac 10: Qe ne fillimet e jetes se tij disa aksidente e vune ate midis jetes dhe vdekjes per nje kohe 3 mujore. Ai e kaloi femijerine e tij ne lagjet e poligonit, ku jetesa per nje femije normal behej shume e veshtire. Shkollen 8 vjecare e kreu ne shkollen Skender Caci, ku me pas u detyrua te nderronte shkolle per te shkuar tek Kongresi i Lushnjes, per shkak te problemeve qe hapi ne shkollen Skender Caci. Ne klasen e tete ai filloi te s...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Mac 10, Mac-10, Mac10, Mack10

Komente 0