Më mbaj mend (për 1 muaj)

Machiato Band, “Xhejlan” Vjen Fuqishëm

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[16-07-2013]
Ky është fillimi i tregimit, kur atë me një xhelozi e shikojnë djelmoshat e grupit Machiato, të cilët janë duke pirë çaj.

Ky është videoklipi më i ri i grupit, të cilët më herët kanë sjellur edhe disa këngë hite.

Kënga e ripërpunuar “Xhejlan” ka një ritëm shumë interesant, ndërsa ka filluar të pëlqehet shumë nga të rinjët, gjë që vërehet në postmin e këngës, në rrjetet e tyre sociale.
 (Indeksonline)


      Machiato Band - Xhejlan [Teksti dhe Klipi]

Komente 1