A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Machiato Band - Fustani


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/06/2006

2006-06-01T00:00:00

Participating in

VFM 2006


Kur nata vjen prap ty te shoh
Fustanin tend nga larg e njoh
Ne belin tend dua ta shoh
Por nje ze me pikllon
Nje ender ai thot
Shikimi yt eja me thet
Asgje nuk flas kengen degjoj
Vallzimi yt m'ben tfluturoj
Aj fustan me ngacmon
Nga gjumi prap me zgjon

Eja vash tek un
Mos me le pa gjum
Ti shum mir e din
Un smundem pa ty
Eja vash tek un
Mos me le pa gjum
Ti shum mir e din
Un smundem pa ty

Zjarri fsheht digjet ne ty
Buzen ne gaz mbyll njerin sy
Bukuroshe ket loj e di
Buzet tua me thon me thon
Me shuaj zjarrin ti
Nat e qet me yje shum
Ne shtratin tim dikush u struk
Keng e leht me ve ne gjum
Te ledhatoj t'perqafoj shum te dashuroj

Eja vash tek un
Mos me le pa gjum
Ti shum mir e din
Un smundem pa ty
Eja vash tek un
Mos me le pa gjum
Ti shum mir e din
Un smundem pa ty


Lyrics submited by  linda
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019