Më mbaj mend (për 1 muaj)

Machiato Band - Pas Saj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

diqka me thot se ty te kam afer diqka me thot ti po vjen si athere ne ruge me del ti pa prtiur si kur vetim me shqeteson une nuk te flas por mbrenda meje diqka mu ndal per nje qast eja me perqafo me thuaj se me dooo mu afro eja mos u mundo per ne koha sbaron per ne koha smbaron..............

Diqka me thot se tash jam vonuar treni me shkoj ajo shikon si nje te huaj me sme do sa do te doja prap ta kthej at takim sikur ne fillim te jet do te pranoja gjdo qe veq pran saj te jem dhe njehere.
REF:
eja me perqafo me thuaj se me dooo mu afro eja mos u mundo per ne koha sbaroj per ne koha smbarojj.....

eja me perqafo me thuaj se me doo mu afro eja mos u vono per ne koha vazhdon vazhdon
eja me perqafo me thuaj se me me do o jeee eja mos u vano per ne koha vazhdon per ne koha smbaron...............


Ky tekst u dërgua nga TinaMachiato Band
Publikimi: 29/12/2008
Festivali: Top Fest 6


Machiato Band - Pas Saj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pas Saj".
3. Video është e këngës "Pas Saj", por nuk këndohet nga Machiato Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Machiato Band:


Komente 0