Më mbaj mend (për 1 muaj)

Machiato Band - Përjetë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ti joton mbrenda meje
Ne zemren time perjet
Sote eshte von vone per neve
Fati me ne ishte ishte i padrejt

Jeta na mbylli qdo der
U martuam me njerez te tjer

Dije mir qe sa te jam gjall
Me ton zemren
Kom me te dasht
Krejt mbi tok i kisha dhan
Me e pas nje jet na dy bashk

Ti jeton mbrenda meje
Edhe pse je e ati
Mir e di qe jam i nemun
Pse tlash ndor tjetrit njeri

Jeta na mbylli qdo der
U martuam me njerez te tjer

Dije mir qe sa te jam gjall
Me ton zemren
Kom me te dasht
Krejt mbi tok i kisha dhan
Me e pas nje jet na dy bashkPublikimi: 13/12/2015


Më Shumë Këngë Nga Machiato Band:


Komente 0


Machiato Band - Përjetë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Përjetë".
3. Video është e këngës "Përjetë", por nuk këndohet nga Machiato Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.