A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mad Lion

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7
  • Residence:
  • Zvicër 
  • Age:
  • 39
  • Zodiac sign:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Mad Lion is a popular singer of Hip-Hop music. Mad Lion filloi karrierën e tij në muzikë në vitin 1996 dhe publikoi albumin e parë solo (Mad Lion) në vitin 2004. Emri i tij i vërtetë është Luan Zeqiri dhe ishte ndër reperët dhe producentet e parë të skenës muzikore, që i dashur për publikun u bë me hitet e tij “Molla me shërbet”, “Krejt mahalla n'disko”, “Shpresa” e shumë të tjera. Ai prej vitesh ka braktisur Kosovën dhe është vendosur në Zvicër. Në Janar 2003, Mad Lion merr pjesë në Mikro...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Vul Me Gjak (2011)

200 Km N'orë (2006)


» Add A Song »

Krejt Mahalla Ne Disco
Kleptocracy
Molla Me Sherbet
Vul Me Gjak
Jasht Lojes
Intro 2011
Hey Miss


Translations (1)


Related Artists:

Enigma

Diamond

Ummet

Xhevdet Jashari

Mr.Safet

Mola1

Eagleye (Kiameti)

Monny

Izi

Ekrem Gj


Tags: Mad Lion, Madlion, Luan Zeqiri

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019