Më mbaj mend (për 1 muaj)

MAF Production

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: MAF Production është një video produksion i njohur. MAF Production janë një produksion mjaft prestigjoz. Maf realizon video dhe video marketing. Kanë realizuar disa videokliep me disa këngëtarë të cilat janë pëlqyer mjaft shumë....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Facebook

Fanpage

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Produksione Të Ngjashme:

Liti

Envinion

Onimamedia

On Records

Produksioni Kola

Euroliza

VisSoundMedia

Supercut

Riza Production

STR-HD

Tags: Maf Production


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet