Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  6
 • Vendlindja:
 • Gjilan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 26 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Mafia është një këngëtar. Mafia jeton dhe vepron ne GjiLan ku ka mbeshtetjen e shokve per te kenduar. Mafia ka filluar qysh ne kohen ere te shkruaj tekste te bej beata per shokt e grupit pas asaj gjendje atij veq ju shtua me shum interesimi qe te kendonte. Per her te par kendoi neper shkolla festa te ndryshme te qytetit etj. Më datë 9 Nëntor 2006, Mafia publikon videoklipin "Rugova". Kjo ishte kenga e tij e pare dhe videoklipi i pare....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Da Freak

Arba-G

Elines

Sleeper

Ridi

Ej-G

Valo

Uragani

Unfame

Loyal Man

Tags: Mafia


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet