Audio

Magic'boy - E Bojna Per Qef  (Feat. Big Wolf & Avnnos)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/11/2012

2012-11-06T19:07:56

Featuring

Big WolfKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Bojna Per Qef" kënduar nga Magic'boy.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Magic'boy i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin