Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  9
BIOGRAFIA: Magic4 është një grup artistësh i njohur. Më datë 10 Maj 2018, Magic4 publikojnë videoklipin "Aisha Dashnia", në bashkëpunim me Sabri Fejzullahu. Muzika e këngës u punua nga Pirro Çako, ndërsa për orkestrimin u kujdes Edlir Begolli. Më datë 17 Maj 2019, Magic4 publikojnë videoklipin "Koka Ty Ta Boni", në bashkëpunim me Artjola Toskën. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Pirro Çako. Videoklipi u prodhua nga kompania Imagine Films....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

7me7

Madd Dogs

Night Rappers

Grupi Mjellma

Ligji Rruges

Potpuri Me Bilbilat

Kthjellu

Grupi ARB

Tempulli G

Kadenca Dhe Naseri


Tags: Magic4, Magic 4

Magic4 në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë