A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Mahmut Ferati - Mos Qaj


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/04/2013

2013-04-26T07:53:04

Ishte hera e fundit un qe tu afrova
n'sytetu perlotur ndarjen elexova
buzet pershperiten por fjalen se than
zemrat ekutpuan se bashke ma nuk jane

Mos qaj ti per mua se un vet gabova
dashurin qe mdhe nuk emeritova
Mos qaj ti per mua fajin e kam vet
dashurine qe kisha kurr skam per ta gjet

Shum Gabime kam
ne fund ekuptova
shpesh tkam ba me qa
shume her te lendova
edhe pse ne jete shume deshira skam
vetem ty te kisha
por as me ty sjam

3x Mos qaj ti per mua se un vet gabova
dashurin qe mdhe nuk emeritova
Mos qaj ti per mua fajin e kam vet
dashurine qe kisha kurr skam per ta gjet


Lyrics submited by Luanesha
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019