A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Mahmut Ferati - Jo Nuk Ndahet Mitrovica


Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

07/02/2013

2013-02-07T16:04:35

heeeeeeeeeei

le ta merr vesh e gjith bota
se nuk ndahet kur KOSOVA (x2)

se KOSOVA me SHQIPNI
digjen shkrihen per liri (x2)

ska fuqi me na ndal turrin
NMITROVIC me ngrit flamurin (x2)

heeeeeeeeei

MITROVIC mos e trem synin
sguzon kush me prek kufinin (x2)

se KOSOVA me SHQIPNI
digjen shkrihen per liri (x2)

ska fuqi me na ndal turrin
NMITROVIC me ngrit flamurin (x2)

heeeeeeeeeeeei

MITROVICA e boletinit jo nuk ndahet kurr per jet (x2)

sat osht gjal UCK:ja
KOSOVA shtet ka me mbet (x2)

ska fuqi me na ndal turrin
NMITROVIC me ngrit flamurin (x2)

heeeei

nese shteret timi e nese qahet toka (x2)

ndarje TMITROVICES nuk lejon KOSOVA (x2)

ska fuqi me na ndal turrin
NMITROVIC me ngrit flamurin (x2)


Lyrics submited by Gimos
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019