A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Mahmut Ferati - Ku Je Shok Ku Je Vlla


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/04/2013

2013-04-18T15:01:23

E kam pas ni shok ne gurbet pat dal harroj se dikujt zemren ja kisht fal,zemra qe e deshti e priti me vjet e aj e kishte ndru o emirn e vet.

Ku je shok ku je wlla mpaska mar malli me tpa tka mashtru kjo bot e madhe po dashnin se blen me pare 2X

.
Nje nat u takuam diku ne diaspor aj me pershendeti me nje got ne dorr sdi xha kisha dhan ashtau mos me pa aj me xhepin plot ksihe ne fukara.

Ku je shok ku je wlla mpaska mar malli me tpa tka mashtru kjo bot e madhe po dashnin se blen me pare3X.


Lyrics submited by Fuli
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019