A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mahmut Ferati - Ti Larg Meje Do Te Jesh


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Thuaj"


Kan me ardh dasmorët met kendu em emër ke me qesh me buz ke me qa me zemër

Do te qash per mu, do te qash per mu se paska shkru zoti me ty me u bashku

REF:
Ti larg meje do të jesh mua afër s'dot më kesh në kët jet s'do të jemi bashk po kjo zemër ko me t'dasht

#2 Kan me ardh dasmorët te shtëpia jote kan me vdek per ty andrrat e ksaj bote

Do të qash për mu, do të qash për mu se paska shkru zoti me ty me u bashku

REF:
Ti larg meje do të jesh mua afër s'dot më kesh në kët jet s'do të jemi bashk po kjo zemër ko me t'dasht


Lyrics submited by Meggi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019