Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati - Se Kam Prit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

Nuk e di pse tu afrova
Sdi pse dorën ta kom dhanë
Sdi pse vetën e helmova
Dhe prapë zemra sdo me t'lanë

Zemra kur po dashurohet
Mendja e njerit po mashtrohet
Shumë pak ditë në ëmbëlsi
I pagun me vjet n'vetmi

Ref:
Kam besu, o kam besu
Se e ardhmja është e jona
{Se kam pritë, jo se kam pritë
Se dot ndahen zemrat tona} - 2x

Nuk e di pse tu afrova
Sdi pse dorën ta kom dhanë
Sdi pse vetën e helmova
Dhe prapë zemra sdo me t'lanë

Zemra kur po dashurohet
Mendja e njerit po mashtrohet
Shumë pak ditë në ëmbëlsi
I pagun me vjet n'vetmi

Ref [2x]:
Kam besu, o kam besu
Se e ardhmja është e jona
{Se kam pritë, jo se kam pritë
Se dot ndahen zemrat tona} - 2x


Ky tekst u dërgua nga Dinopresheva   hardhuca   smartness

Mahmut Ferati - Se Kam Prit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Se Kam Prit".
3. Video është e këngës "Se Kam Prit", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 0