A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mahmut Ferati - Kurgja Spo I Marrim Ksaj Bote


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2009

2009-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Mendo!"


kurgja pso i marrim ksaj bote

sherri fjaleve thujaaa tash se dua jeteeen, po e kerkoj vdeeekejen per ty e per veeeten, kurgja prej ksaj bote mos tna jet maraaak, per neser let mbesiiin 2 zemra ma paaak,

2x do ti lam dashni e dhimbje, kurgja spo i marrim ksaj botee, ti po vdes nga dhimbja ime un po vdes nga dhimbja jote

dot vdesim por looteet kush skaa me naaj paaa, mos tja knaqim zeemreen aj qe na ka ndaa se kjo bot e rrejshme plot rena u mbush tshkojm ne boten tjeter ku sna ndan kerkush

4x do ti lam dashni e dhimbje, kurgja spo i marrim ksaj botee, ti po vdes nga dhimbja ime un po vdes nga dhimbja jote


Lyrics submited by Anela
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019