A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Mahmut Ferati - Edhe Pse


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

22/03/2011

2011-03-22T02:48:53

edhe pse çdo nat për ty e lus zotin
edhe pse në vetmi po e kaloj motin
edhe pse kta sy lotojne qe s'kan pa
edhe pse kjo zemer per ty dhimbje ka
ooo ste kerkoj ma
nuk mundem te qaj
nuk mundem te qesh
ma nuk po e pys tjeret per ty ku mund te jesh
mos harro se jeta
fundin e saj ka
nje dit do te iki nga kjo bot pa tpa
st'kerkoj ma st'kerkoj ma
edhe pse ktij shpirti po i duhesh shume
edhe pse pa ty syt e mi skan gjume
edhe pse mka marr malli per ate za
edhe pse pa ty nga bota jam da o st'kerkoj ma
nuk mundem te qaj
nuk mundem te qesh
mo nuk po i pys tjeret
per ty ku mund tjesh
mos harro se jeta fundin e saj ka
nje dite do te iki nga kjo bot pa tpa
oo st'kerkoj ma o o st'kerkoj ma oo st'kerkoj ma oo st'kerkoj ma o st'kerkoj ma oo st'kerkoj ma st'kerkoj ma st'erkoj ma


Lyrics submited by Mila
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019