A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mahmut Ferati - Ndoshta Isha Pak E Re


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Nusja Jonë"

Song from the album:

"Ti E Din Ilaqin Tem"


Ti po qesh e unë po lotoj
Dhimbjen s'mund ta duroj ma
Zoti zemrën s'ma krijoi
Qe të luash ti me të

Ndoshta isha pak e re
Dhe s'të njoha mirë kush je
Ndoshta fajet i kam unë
Që t'besova ty kaq shumë

Është shumë lehtë
T'mashtrosh një zemër
Që s'di lajka e dredhi
Që s'mban brenda asnjë emër
Përveç emrit dashuri

Ndoshta isha pak e re
Dhe s'të njoha mirë kush je
Ndoshta fajët i kam unë
Që t'besova ty kaq shumë

Do t'pendohesh një ditë kotë
Do të t'zënë mëkatet tua
Mos harro se është një Zot
Që t'sheh ty e që m'sheh mua

Ndoshta isha pak e re
Dhe s'të njoha mirë kush je
Ndoshta fajët i kam unë
Që t'besova ty kaq shumë


Lyrics submited by Sara   smartness
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019