Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati - A Duhet A S`duhet ? Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  15

a duhet ky shpirt me jetu me mall
atje ku je ti un mos me ardh
a duhet kjo zemra me duru
kur tje shum afer un me u largu

a duhet a s`duhet un me ty me u pa
mendja edhe zemer nhujdi sjan tuj ra
a duhet a s`duhet shpirti spo duron
qka osht tuj thon mendja zemra spo pranon

a duhet ky shpirt me jetu me mall
atje ku je ti un mos me ardh
a duhet kjo zemer me duru
kur tje shum afer un me u largu

a duhet a s`duhet un me ty me u pa
mendja edhe zemra nhujdi sjan tuj ra
a duhet a s`duhet shpirti spo duron
qka osht tuj thon mendja zemra spo pranon


Ky tekst u dërgua nga Sara

Mahmut Ferati - A Duhet A S`duhet ?
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Duhet A S`duhet ?".
3. Video është e këngës "A Duhet A S`duhet ?", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 0