Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati - Dora Po M`dridhet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

dora po m`dridhet zemra pom qan
e shikoj unazen duke shkru ket kang
kujt ti tregoj po jo skam fuqi 2x
arshiku me vdiq e me la nvetmi 2x

sa shum me mallkove ti moj nana ime
zemren ma pervlove gjith me mospajtime
nje dit dielli ndriti hana na bashkoj 2x
por ylli u fik ma asgja srrezoj 2x

oh sa plag e ran mu at dit mkaploj
skam mendu ma tjem skam mendu tjetoj
oh tok e zez kurr ma smund tshikoj 2x
ma more dashnorin e un si tjetoj 2x

Ky tekst u dërgua nga SaraPublikimi: 01/12/1995


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 1


Mahmut Ferati - Dora Po M`dridhet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dora Po M`dridhet".
3. Video është e këngës "Dora Po M`dridhet", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.