Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati - A Ke Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27

A kshtu duhej shpirto neve me na ndodh mos me pas ma njoni-tjertit zemer as me i fol,
ma e rand se vdekja qka paska ne dynja ti gjall e un gjall e kurr mos me u pa

2x.
ref:
A ke zemer a ke zemer edhe nje her mem thirr ne emer
A ke zemer prap mem fol edhe ne paq unaz ne dor

A kshtu duhej shpirto neve ma na ndodh mos me pas ma njoni-tjetrit zemer as me i fol,
ma e rand se vdekja qka paska ne dynja ti gjall e un gjall e kurr mos me u pa

5x.
ref:
A ke zemer a ke zemer edhe nje her mem thirr ne emer
A ke zemer prap mem fol edhe ne paq unaz ne dor

Ky tekst u dërgua nga Florentina SadikajRenditja: Top 200
Publikimi: 13/10/2010


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 0


Mahmut Ferati - A Ke Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Ke Zemer".
3. Video është e këngës "A Ke Zemer", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.