A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mahmut Ferati - Ti E Din Ilaqin Tem


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Ti E Din Ilaqin Tem"


Sonte nata m'asht shumë terr
Kurrqysh gjumi nuk po m'merr
Shpirt e zemër mi ke lodhë
Pa ty sonte s'di qka m'ndodhë

Hajde sonte pash k'ta sy
Se nuk shkon nata pa ty
Dora jote me m'përkdhelë
Ambël dita na kish qelë

Me m'shku nata gjithë tu t'lutë
Dije nesër jam i smuntë
Se veç ti e di ku m'mdhemb
Ti e din ilaçin tem!

[3x]
Hajde sonte pash k'ta sy
Se nuk shkon nata pa ty
Dora jote me m'përkdhelë
Ambël dita na kish` qelë!


Lyrics submited by  smartness
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019