A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mahmut Ferati - Kam Ba Be


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/07/2012

2012-07-17T22:56:58

Song from the album:

"Sille Boten Krejte"


S'di pse m'del ky lot nga syt
Nuk di pse t'kam dashuru
S'di pse ndjehem keq pa ty
Kur ti ndjehesh mir pa mu x2

Ref...x2
Kam bo be kam bo be
N'fjalt e tua nuk za bes
Por s'di qysh me u nda prej teje
Sa s'mu nda zemra n'dy pjes

Dje s'ke dasht me m'pa me sy
Sot po m'thu t'kam fat te jetes
Qysh moj un me t'besu ty
Kur ti s'i beson vetvetes x2

Ref...x2
Kam bo be kam bo be
N'fjalt e tua nuk za bes
Por s'di qysh me u nda prej teje
Sa s'mu nda zemra n'dy pjes

...

Ref...x2
Kam bo be kam bo be
N'fjalt e tua nuk za bes
Por s'di qysh me u nda prej teje
Sa s'mu nda zemra n'dy pjes


Lyrics submited by  arsimdiber
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019