A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mahmut Ferati - Me Ty Asnjeher


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/07/2012

2012-07-17T23:39:00

Song from the album:

"Sille Boten Krejte"


Dikur gishtat mu kan djeg
Me prek doren tande
Tash meraku n'ty m'ka humb
Vetes keq ja bane

Tash meraku n'ty m'ka humb
Vetes keq ja bane

Ref...x2
Le te vuaj 100 vjet
Le te mbetem gjithmon vet
Mbi mu shiu le te bjer
Por me ty mo asnjeher

Sa genjeshtra ty po i flet
Qysh po t'i çet goja
Zemren time bonja det
Per ty mbaroj loja

Zemren time bonja det
Per ty mbaroj loja

Ref...x2
Le te vuaj 100 vjet
Le te mbetem gjithmon vet
Mbi mu shiu le te bjer
Por me ty mo asnjeher

...

Ref...x2
Le te vuaj 100 vjet
Le te mbetem gjithmon vet
Mbi mu shiu le te bjer
Por me ty mo asnjeher


Lyrics submited by  arsimdiber
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019