Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati - O Bilbil Me Penda Jeshil Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

O more bilbil
Me penda jeshil x2

Me nji couc t'katounit
U bona rezil x2

S'u bona rezil e
S'u marova joj x2

Coucen e katounit
Une e morra joj

T'mejren e katounit
Une e morra joj

Mos te marrsha coucen
Pata me u shashtejs

Mos e marrsha t'mejren
Pata me u shashtejs

E tash m'u ka gzue
Edhe pragu i shpejs x2

...


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Mahmut Ferati - O Bilbil Me Penda Jeshil
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Bilbil Me Penda Jeshil".
3. Video është e këngës "O Bilbil Me Penda Jeshil", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 0