Live Video

Mahmut Ferati - Te Kerkoj Falje  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/11/2013

2013-11-24T20:54:52


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Kerkoj Falje" kënduar nga Mahmut Ferati.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mahmut Ferati i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:

Më Shumë...