A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Top 200

Mahmut Ferati - Dikur


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/07/2014

2014-07-10T21:57:11

Këngë e albumit:

"Balada Dashurie"

Këngë e albumit:

"Dikur"


Ato qe me ty perjetova
E di qe sdo ndodhin me kurr
Cdo gje e mir per ket Zemer
Thuhet me fjalen dikur...

Ky shpirt qe cdo dit pom dhem
Ilaqin te ti e kom
Me vdek e di qe vdes
Po me u kthy, nuk kthehem ma

Refrain: 2x
Sot ne vend te zemres
E kom veq nje gur
E du zanin tend
po st pergjigjem kurr
Ti mundesh mem fol
Ti mundesh mem thirr
Po ma te ky shpirt
Ske me gjet meshir
Skeee mee gjet meshir

Ato qe me ty i jetova
Shpirtit gjithmon i mungojn
Zemrat n'fillim gabojn
Se fundin se mendojn

Ky shpirt qe cdo dit pom dhem
Ilaqin te ti e kom
Me vdek e di qe vdes
Po me u kthy, nuk kthehem ma

Refrain: 2x
Sot me dhem te zemres
E kom veq nje gur
E du zanin tend
po st pergjigjem kurr
Ti mundesh mem fol
Ti mundesh mem thirr
Po ma te ky shpirt
Ske me gjet meshir
Skeee mee gjet meshir

Po ma te ky shpirt
Ske me gjet meshir
Skeee mee gjet meshir


Ky tekst u dërgua nga Fisnik
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019