A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mahmut Ferati - Veç Me Ditë Ku Je


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/07/2014

2014-07-10T21:57:11

Song from the album:

"Dikur"


Veq me dit niher ku je
me gezim kisha ardhe
Veq me dit niher ku je
me gezim kisha ardhe.
Krejt gjynahet qe i ke ba
une ti kish marr
Krejt gjynahet qe i ke ba
une ti kisha marr.

Krejt qa kam ne jeten time
oh i kisha dhan
Krejt qa kam ne jeten time
oh i kisha dhan
Veq me ni niher tuj fol
oh at zanin tan
Veq me ni niher tuj fol
oh at zanin tan

Veq ty jeten ta kam fal
oh ma i bukuri emer
Veq ty jeten ta kam fal
oh ma i bukuri emer
Se ne ty nuk dashurohet
veq ai qe s'ka zemer
Se ne ty nuk dashurohet
veq ai qe s'ka zemer


Lyrics submited by Tessa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019