Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mahmut Ferati - Shamia Boj Pembe

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shamia Boj Pembe".
3. Video është e këngës "Shamia Boj Pembe", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mahmut Ferati - Shamia Boj Pembe  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Shamia Boj Pembe"

Komente

Asnjë Koment

20/07/2016

2016-07-20T17:12:51+00:00Oj taj cauc me shami boj peme,
oj cauco me shami boj peme,
m'qojshe fjale o mas halles teme,
m'qojshe fjale o mas halles teme.

Halles teme ti i kishe kallxu,
o n'qfar sahati qiko me m'prit mu,
n'qfar sahati o n'qfar dakiku,
te pres dada te kapixhiku.

Kapixhiku o n'drrasa t'qamit,
Kapixhiku o n'drrasa t'qamit,
do t'qoj dada te jargovani,
do t'qoj dada te jargovani.

Halles teme ti i kishe kallxu,
o n'qfar sahati qiko me m'prit mu,
n'qfar sahati o n'qfar dakiku,
te pres dada te kapixhiku.

Sa m'qon fjale o dite per dite,
Sa m'qon fjalo dite per dite,
kismet hallen po ta qoj msit,
kismet hallen po ta qoj msit,

Halles teme ti i kishe kallxu,
o n'qfar sahati qiko me m'prit mu,
n'qfar sahati o n'qfar dakiku,
te pres dada te kapixhiku.


Ky tekst u dërgua nga KBHC
Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet