A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Majesty (Alban Ukaj)

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 27
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Majesty (Alban Ukaj) is a popular singer of Hip-Hop music. Alban Ukaj aka Majesty merret me muziken Hip Hop qe nga viti 2007-2008 dhe kenga e tij e pare titullohet "Mos Bon Plane Ne Jet" ft Mc Qoppa. Kenga e dyte "Lazdrajke" dhe e 3-ta ne bashkepunim me Arben Bytyqin "Ma More Zemren Time". Ka dhe kenge te tjera si "I'm The One", "Qohi Kceni", "Perjetova". Majesty njihet edhe me nofkat te ndryshme si psh te gjithe shoqeria familjart dhe te aferm te tjerve e therrasin Bushi. Majesty eshte nje djale nga Kor...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Albulena Ukaj

(His sister)

Facebook

Profile

Instagram

Account

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dardan Osmanollaj

Lantistar

Groff

Tensioni G

Elinel

Vig Poppa

Gent Fatali

Real Mc

Tiki

Niil-B


Tags: Majesty, Alban Ukaj, Bushi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019